Kolejna Inwestycja w buskiej lecznicy.
2013-01-15 01:03:37

W dniu 11 stycznia 2013 r. pomiędzy Zespołem Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, a firmą budowlaną "ANNA-BUD" w obecności Pana Jerzego Kolarza - starosty buskiego, podpisano umowę na realizację zadania o nazwie: "Remont wraz z dostawą sprzętu przewidzianego na wyposażenie oddziałów szpitalnych w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku Zdroju".


Zakres inwestycji obejmuje m.in. przebudowę Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej i Izby Przyjęć - w celu dostosowania do obowiązujących przepisów prawnych. Na czas wykonywanych prac Izba Przyjęć zostanie przeniesiona do pomieszczeń po byłej Poradni Ortopedycznej (obok portierni szpitala), o terminie przeniesienia będziemy Pacjentów informować.

umowa_zoz03.jpg

umowa_zoz02.jpg

umowa_zoz04.jpg 


Wartość projektu wynosi 6 092 000,00 zł i jest on współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 5.1 Inwestycje w infrastrukturę ochrony zdrowia. Firma "ANNA-BUD" będzie również realizowała zadanie o nazwie: "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Buskiego i Pińczowskiego" w którym przewidziana jest kompleksowa termomodernizacja budynków Zespołu Opieki Zdrowotnej. Wartość zadania wynosi 3 573 108,78 zł.

Prace zostaną rozpoczęte wczesną wiosną bieżącego roku. 

/P/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13102