Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy w Busku-Zdroju - gramy z pompą
2013-01-13 17:49:11

Dzisiaj, w niedzielę 13 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Honorowy patronat nad WOŚP w Busku-Zdroju sprawują Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba i Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.




Część I wstęp wolny godzina 14.00-18.00
- program artystyczny w wykonaniu uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych
- pokaz karate Kyokushin
- sprzedaż wyśmienitych ciast (wypieków własnych)
- pokaz i nauka Art Graffiti
- Carving
-prezentacja i odlotowa przejażdżka z Klubem Reapes of Live

Godzina 18.00-19.00

-pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP

Część II wstęp płatny - bilet cegiełka 5 zł
godzina 19-21.30
koncert zespołów młodzieżowych: Schwarz Weiss, Rotten Eye, Exagor, Hot-Hats.

W trakcie koncertu aukcja dzieł sztuki, szkła artystycznego, gadżetów WOŚP.



 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13061