PSCK zaprasza wszystkich chętnych; solistów, duety, zespoły do wzięcia udziału w I Otwartym Turnieju Tańca. Celem imprezy jest stworzenie możliwości zaprezentowania umiejętności tanecznych, wspólna zabawa, nawiązywanie przyjaźni i rozwijanie wrażliwości estetycznej poprzez bezpośredni kontakt z tańcem i muzyką.
Każdy z uczestników może zaprezentować jeden lub dwa układy taneczne. Czas prezentacji do 5 min. Uczestnicy zobowiązani są do przygotowania nagrań dobrej jakości na płycie CD.
Turniej odbędzie się się 23 stycznia o godz. 11:00. Zapisy uczestników przyjmować będziemy do dnia 22 stycznia godz. 15:00.
Regulamin i Karta zgłoszeń
Szczegóły na www.psck.pl