Informujemy wszystkich zainteresowanych, że w dniu 19 stycznia 2013
roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Samorządowego Gimnazjum im. Św.
Kingi w Nowym Korczynie odbędzie się Turniej piłki siatkowej o Puchar
Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie.

W związku z tym prosimy o zgłaszanie drużyn do udziału w Turnieju w terminie do dnia 17 stycznia 2013 roku, zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy, ul.Krakowska 1, pokój Nr 12 lub do organizatora w dniu rozgrywania turnieju na pół godziny przed jego rozpoczęciem.
Serdecznie zapraszamy, życząc Państwu niezapomnianych wrażeń i miłego spędzenia czasu.
>>Regulamin
>>Zgłoszenie
>>Zgoda rodziców
/Serwis Informacyjny UG/