Turniej drużyn amatorskich w piłce siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie
2013-01-07 20:45:39

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że w dniu 19 stycznia 2013
roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Samorządowego Gimnazjum im. Św.
Kingi w Nowym Korczynie odbędzie się Turniej piłki siatkowej o Puchar
Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie.



 pilka_siatkowa.png

W związku z tym prosimy o zgłaszanie drużyn do udziału w Turnieju w terminie do dnia 17 stycznia 2013 roku, zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy, ul.Krakowska 1, pokój Nr 12 lub do organizatora w dniu rozgrywania turnieju na pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy, życząc Państwu niezapomnianych wrażeń i miłego spędzenia czasu.

 

>>Regulamin

>>Zgłoszenie

>>Zgoda rodziców

/Serwis Informacyjny UG/


 


https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13053