13 stycznia 2013 roku w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, przy ul. Partyzantów Nr 8A od godz.15,00 odbędzie się 21. Finał WOŚP, ale już dziś zachęcamy do przekazywania przedmiotów do licytacji oraz do udziału w zaplanowanej imprezie.
Dotychczas na licytację przekazali nam: Zespół „Milion Decybeli - Koszulkę z logo zespołu
Klub Sportowy ”Vitalpol” Solec-Zdrój - piłkę z autografami sportowców.
OSP – Solec-Zdrój – maskotkę misia strażaka
Cały czas czekamy na inne cenne dary, trofea, które moglibyśmy zlicytować na ten szlachetny cel.
W programie Imprezy między innymi:
- Koncert zespołu „Milion Decybeli”
- Występy artystyczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Zborowie, Szkoły Podstawowej w Solcu-Zdroju oraz Gimnazjum w Solcu-Zdroju.
- licytacja rzeczy przekazanych od darczyńców,
- sprzedaż piernikowych serduszek wykonanych przez młodzież
- pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz wiele innych niespodzianek.
Około godz 18 na zakończenie imprezy wspólnie wszyscy uczestnicy i wolontariusze zaświecimy Światełko do Nieba.
Podczas 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierać będziemy pieniądze na zakup sprzętu ratującego życie i zdrowie dzieci oraz seniorów. Już 13 stycznia połączy nas wspólna idea...Grajmy Razem.