Stowarzyszenie „Daj Dziecku Nadzieję” działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Broninie, zorganizowało akcję noworoczną.
Dzieci i młodzież z Ośrodka w Broninie otrzymały wspaniałe prezenty m.in. bardzo potrzebne obuwie i odzież. Obdarowani wychowankowie nie kryli wzruszenia, radości i ogromnej wdzięczności. Poczuli prawdziwą magię dobroci.

Fundatorem upominków byli Państwo Zofia i Czesław Wójcikowie, właściciele Sklepu Przemysłowego w Busku-Zdroju.
Serdecznie dziękujemy.