WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRA RÓWNIEŻ W GMINIE NOWY KORCZYN
2013-01-07 15:26:11


W niedzielę 13 stycznia 2013 roku Gminny Ośrodek Kultury i władze samorządowe gminy zapraszają wszystkich Mieszkańców i Gości na rynek w Nowym Korczynie w godzinach: 11.00 do 15.30 na finał WOŚP.




 wosp_13.jpg

W programie:
- recital Orkiestry Dętej im. Jana III Sobieskiego,
- wystąpią   uczennice  naszych   szkół -  Kasia i Ola Cerazy  oraz zespoły: INDEX, ROYAL, TOP  SECRET I   i   VIRAGO,
- przejażdżki wokół rynku samochodem strażackim,
- maraton fitness w GOK w godz. 13.00 do  15.30 - zakończony na rynku wspólnym tańcem.

Wolontariusze z Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi wyruszają kwestować o godz.9.00.

Wesprzyjmy Orkiestrę i wspólnie pomóżmy chorym dzieciom i seniorom.

Wszyscy darczyńcy częstowani będą fasolą po korczyńsku i pierogami z fasolą.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13050