W niedzielę 13 stycznia 2013 roku Gminny Ośrodek Kultury i władze samorządowe gminy zapraszają wszystkich Mieszkańców i Gości na rynek w Nowym Korczynie w godzinach: 11.00 do 15.30 na finał WOŚP.

W programie:
- recital Orkiestry Dętej im. Jana III Sobieskiego,
- wystąpią uczennice naszych szkół - Kasia i Ola Cerazy oraz zespoły: INDEX, ROYAL, TOP SECRET I i VIRAGO,
- przejażdżki wokół rynku samochodem strażackim,
- maraton fitness w GOK w godz. 13.00 do 15.30 - zakończony na rynku wspólnym tańcem.
Wolontariusze z Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi wyruszają kwestować o godz.9.00.
Wesprzyjmy Orkiestrę i wspólnie pomóżmy chorym dzieciom i seniorom.
Wszyscy darczyńcy częstowani będą fasolą po korczyńsku i pierogami z fasolą.