Odsłonięcie pomnika Leszka Czarnego
2013-01-04 13:47:36
Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców, sympatyków TMB na uroczyste odsłonięcie pomnika Leszka Czarnego. Odbędzie się ono 10 stycznia o godzinie 13 u podnóża "Byczej Góry" w Busku-Zdroju.
Odsłonięciu pomnika będzie towarzyszyć prelekcja Franciszka Rusaka "Leszek Czarny" oraz spotkanie noworoczne TMB. Uczestnicy uroczystości otrzymają pamiątkowe wydawnictwo.
Foto: archiwum
Serdecznie zapraszamy!
Czytaj również: Płyta pod pomnik Leszka Czarnego zamontowana (video)
|