Odsłonięcie pomnika Leszka Czarnego
2013-01-04 13:47:36

Zarząd Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców, sympatyków TMB na uroczyste odsłonięcie pomnika Leszka Czarnego. Odbędzie się ono 10 stycznia o godzinie 13 u podnóża "Byczej Góry" w Busku-Zdroju.

Odsłonięciu pomnika będzie towarzyszyć prelekcja Franciszka Rusaka "Leszek Czarny" oraz spotkanie noworoczne TMB. Uczestnicy uroczystości otrzymają pamiątkowe wydawnictwo.

leszek_czarny_pomnik001.jpg
Foto: archiwum


Serdecznie zapraszamy! 

 

Czytaj również: Płyta pod pomnik Leszka Czarnego zamontowana (video)



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13033