Ponad 1000 osób witało Nowy Rok pod gwiazdami w Pińczowie, a dokładnie na nowej Targowicy Miejskiej przy ulicy Republiki Pińczowskiej. Uroczystemu powitaniu towarzyszyła nie tylko świetna atmosfera, ale również doskonała muzyka, którą zapewniał duet gitarowo-wokalny 'Jacek i Placek'.
Wspólnie bawili się młodzi, ciut starsi, a nawet dzieci. Przed północą do uczestników noworocznej zabawy zwrócili się wicestarosta Marek Omasta, burmistrz Włodzimierz Badurak, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Radkiewicz, którzy złożyli wszystkim życzenia pomyślnego 2013 roku.



Kiedy wybiła godzina 12 w niebo wystrzeliły nie tylko sztuczne ognie, ale również korki od szampana. Nie zabrakło także unoszących się balonów na ogrzewane powietrze. Sztuczne ognie dla wszystkich odpalali strażacy z Krzyżanowic. To było bardzo udane powitanie Nowego Roku. Oby emocje towarzyszące tamtym chwilom były obecne przez cały rok.