Sezon 2013 zainaugurowany!
2013-01-02 15:58:27

Kilkunastu kolarzy z Buska-Zdroju, Pińczowa i Chrobrza ze Stanisławem Walaskiem na czele 1 stycznia zainaugurowało sezon 2013.


W¶ród amatorów dwóch kółek znaleĽli się m.in. Mariusz Musiał Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Busku-Zdroju, a także Adam Wolański - przed kilkunastu laty czołowy kolarz kraju, a po zakończeniu kariery zawodniczej, fizjoterapeuta - specjalista odnowy biologicznej " złotych siatkarzy".

 walasek001.jpg

Nie zabrakło również kibiców, z których najmłodszy był w wieku przedszkolnym. Kolarze udali się z Buska do Wi¶licy po wyremontowanej drodze, na miejscu wykonali rundę wokół Rynku i wrócili do Buska przez Kobylniki i Skorocice. Trzeba przyznać, że pogoda kolarzom dopisała. Oby to była dobra wróżba na cały tegoroczny sezon.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13025