Imprezy sylwestrowe 2012/2013 w regionie (fotoreportaż)
2013-01-02 15:53:29

Bardzo hucznie, wesoło i muzycznie mieszkańcy Buska-Zdroju i okolic powitali nowy 2013 rok. Nowy Rok witaliśmy na balach, gdzie królowały szałowe kreacje pań, szarmanccy panowie, w wąskim gronie na prywatkach u przyjaciół, razem na spotkaniach pod gwiazdami.


Imprezie pod gwiazdami, która rozpoczęła się o godzinie 22 przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury, towarzyszyły dźwięki muzyki mechanicznej i tanecznej. Nie zabrakło również pokazu fajerwerków i sztucznych ogni. Burmistrz Waldemar Sikora złożył wszystkim zebranym noworoczne życzenia.

sylwester001.jpg 

sylwester002.jpg 

sylwester003.jpg 

sylwester004.jpg 

sylwester005.jpg 

sylwester006.jpg 

sylwester007.jpg 

sylwester008.jpg 


Towarzyszyliśmy bawiącym się w tą jedyną, niepowtarzalną noc mieszkańcom Ponidzia w różnych miejscach – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której zamieszczono fotorelację z miejsc, w których świętowano przyjście Nowego Roku.

WYŚLIJ SWOJE ZDJĘCIA Z SYLWESTRA

Niestety nie mogliśmy być w każdym miejscu gdzie się bawiono w noc sylwestrową. Zachęcamy naszych Czytelników do nadsyłania zdjęć do galerii na adres reporter@busko.com.pl

 

fotoreportaż


Foto: Robert Gwóźdź










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13022