Pływalnia i lodowisko czynne w Sylwestra i 1 stycznia
2012-12-29 15:20:27
Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju zaprasza w Sylwestra i 1 dzień nowego roku na pływalnię i lodowisko.
W Sylwestra i pierwszy dzień nowego roku Pływalnia i Lodowisko czynne będą w godzinach: 31 grudnia 2012r. (poniedziałek) 9.00 – 15.00 (ostatnie wejście14.00) 01 stycznia 2013r. (wtorek) 15.00–21.00 (ostatnie wejście20.00)
Życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
|