Szesnaście par w buskim LO (fotoreportaż)
2012-12-22 13:38:42

Polonezem rozbrzmiała sala gimnastyczna w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju. To znak, że maturzyści rozpoczęli przedstudniówkowe próby. Od kilku już lat w szkole poloneza tańczy kilkanaście, w tym roku szesnaście, wybranych par.


Nad przygotowaniem młodzieży do tańca czuwa pani Dagmara Rawska Kwolik. A studniówka coraz bliżej, bo już 12 stycznia. Trzeba więc przyłożyć się do pracy i sporo ćwiczyć. W końcu na balu studniówkowym wszystko musi być doskonałe, wyjątkowe i bezbłędne.

lo5001.jpg 

 lo5002.jpg

lo5003.jpg

Uczniów LO podczas próby do poloneza można oglądać w galerii. Zapraszamy!

 

 fotoreportaż

 

 

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12978