Szesnaście par w buskim LO (fotoreportaż) 2012-12-22 13:38:42
Polonezem rozbrzmiała sala gimnastyczna w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju. To znak, że maturzyści rozpoczęli przedstudniówkowe próby. Od kilku już lat w szkole poloneza tańczy kilkanaście, w tym roku szesnaście, wybranych par.
Nad przygotowaniem młodzieży do tańca czuwa pani Dagmara Rawska Kwolik. A studniówka coraz bliżej, bo już 12 stycznia. Trzeba więc przyłożyć się do pracy i sporo ćwiczyć. W końcu na balu studniówkowym wszystko musi być doskonałe, wyjątkowe i bezbłędne.
 
Uczniów LO podczas próby do poloneza można oglądać w galerii. Zapraszamy!
fotoreportaż 
|
|
|