Duży sukces zanotowały zespoły piłkarzy ręcznych PMOS Busko-Zdrój podczas odbywającego się w dniach 07-09.12.2012 r. Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Kielce.
Podopieczni trenerów Roberta Papaja oraz Przemysława Majchra zajęli III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.





Najlepszym zawodnikiem turnieju w roczniku 2001 został Paweł Miksiewicz, a najlepszym zawodnikiem drużyny - Daniel Paździor.
Najlepszym zawodnikiem drużyny w roczniku 2002 został Szczepański Cezary. Najlepszym bramkarzem turnieju został Banach Tymoteusz.