OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W KIELCACH
2012-12-19 12:19:27

Duży sukces zanotowały zespoły piłkarzy ręcznych PMOS Busko-Zdrój podczas odbywającego się w dniach 07-09.12.2012 r. Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Kielce.


Podopieczni trenerów Roberta Papaja oraz Przemysława Majchra zajęli III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

kielce_pmos001.jpg

kielce_pmos003.jpg

kielce_pmos002.jpg

kielce_pmos005.jpg

kielce_pmos004.jpg
 

Najlepszym zawodnikiem turnieju w roczniku 2001 został Paweł Miksiewicz, a najlepszym zawodnikiem drużyny - Daniel Paździor.

Najlepszym zawodnikiem drużyny w roczniku 2002 został Szczepański Cezary. Najlepszym bramkarzem turnieju został Banach Tymoteusz.









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12968