"Z kozą, piszczałką i turoniem.." - czyli teatr "nieWielki" zaprasza na spektakl jasełkowy 2012-12-19 11:59:09
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na spektakl jasełkowy w wykonaniu teatru "nieWielkiego" pt. "Z kozą, piszczałką i turoniem...". Spektakl odbędzie się 21 grudnia 2012 r. (piątek), o godzinie 16.00 w Klubie muzycznym "Stradivarius", który znajduje się w piwnicach Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny!
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy na niecodzienne widowisko jasełkowe, które przygotował teatr działający przy Buskim Centrum Kultury.
Mamy nadzieję, że to przedstawienie wywoła wiele pozytywnych emocji i jednocześnie wprawi Państwa w doskonały, świąteczny nastrój.
Serdecznie zapraszamy.
|
|
|