"Z kozą, piszczałką i turoniem.." - czyli teatr "nieWielki" zaprasza na spektakl jasełkowy
2012-12-19 11:59:09

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na spektakl jasełkowy w wykonaniu teatru "nieWielkiego" pt. "Z kozą, piszczałką i turoniem...". Spektakl odbędzie się 21 grudnia 2012 r. (piątek), o godzinie 16.00 w Klubie muzycznym "Stradivarius", który znajduje się w piwnicach Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny!


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy na niecodzienne widowisko jasełkowe, które przygotował teatr działający przy Buskim Centrum Kultury.

jaselka_bsck.jpg 

Mamy nadzieję, że to przedstawienie wywoła wiele pozytywnych emocji i jednocześnie wprawi Państwa w doskonały, świąteczny nastrój.



Serdecznie zapraszamy.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12967