Konferencja: Promocja szlaku wokół słońca - szlak kulinarny Ponidzia
2012-12-18 16:46:08

Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” zaprasza na konferencję „Promocja szlaku wokół słońca - szlak kulinarny Ponidzia”, która odbędzie się 20 grudnia 2012 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 22, 28-100 Busko - Zdrój.


Program konferencji:
 
11.30 – 12.00   powitanie Gości – Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój Waldemar Sikora
12.00 – 13.00   zarządzanie partnerstwem trójsektorowym w okresie przejściowym – Z-ca dyrektora ŚBRR Mirosława Mochocka
13.00 – 13.30   prezentacja „Szlaku wokół słońca” – specjalista ds. lsr Katarzyna Szczukiewicz – Kalużna
13.30 – 14.00   prezentacja „Szlaku kulinarnego” – kierownik CIT BSCK Małgorzata Donoch
14.00 – 14.30   sprzedaż bezpośrednia płodów i produktów rolnych – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitano – Epidemiologicznej w Busku - Zdroju Krzysztof Socha
14.30 – 15.00   prezentacja  szlaków turystycznych Ponidzia – Kierownik LGD Stowarzyszenie „G5” Ewa Satora
15.00 – 15.30   prezentacja i degustacja potraw regionalnych
15.30 – 17.00   walne zebranie członków Buskiej Lokalnej Grupy Działania „Słoneczny Lider”
17.00 – 18.00   koncert świąteczny Chóru Kameralnego Teatru Muzycznego
w Kaliningradzie
 
Partnerzy konferencji: Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju, Stowarzyszenie „G5”, Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia”
 

 sloneczny_lider.jpg





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12963