Konferencja: Promocja szlaku wokół słońca - szlak kulinarny Ponidzia 2012-12-18 16:46:08
Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider” zaprasza na konferencję „Promocja szlaku wokół słońca - szlak kulinarny Ponidzia”, która odbędzie się 20 grudnia 2012 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 22, 28-100 Busko - Zdrój.
Program konferencji: 11.30 – 12.00 powitanie Gości – Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój Waldemar Sikora 12.00 – 13.00 zarządzanie partnerstwem trójsektorowym w okresie przejściowym – Z-ca dyrektora ŚBRR Mirosława Mochocka 13.00 – 13.30 prezentacja „Szlaku wokół słońca” – specjalista ds. lsr Katarzyna Szczukiewicz – Kalużna 13.30 – 14.00 prezentacja „Szlaku kulinarnego” – kierownik CIT BSCK Małgorzata Donoch 14.00 – 14.30 sprzedaż bezpośrednia płodów i produktów rolnych – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitano – Epidemiologicznej w Busku - Zdroju Krzysztof Socha 14.30 – 15.00 prezentacja szlaków turystycznych Ponidzia – Kierownik LGD Stowarzyszenie „G5” Ewa Satora 15.00 – 15.30 prezentacja i degustacja potraw regionalnych 15.30 – 17.00 walne zebranie członków Buskiej Lokalnej Grupy Działania „Słoneczny Lider” 17.00 – 18.00 koncert świąteczny Chóru Kameralnego Teatru Muzycznego w Kaliningradzie Partnerzy konferencji: Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju, Stowarzyszenie „G5”, Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” 
|
|
|