Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Starosty Buskiego
2012-12-18 16:22:40

W sobotę 15 grudnia 2012 roku w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Starosty Buskiego.


W turnieju wzięło udział osiem zespołów uczestniczących w rozgrywkach Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej: PMOS Busko-Zdrój, TMS VOLLEY-KASTEL Busko-Zdrój, INTEGRO OSiR Staszów, ULKS Stopnica, „MOCNI” Tuczępy, ULKS „Budkom” Oleśnica, Źródło Solec-Zdrój oraz gościnnie Mechanik TEAM-KASTEL Busko-Zdrój.

turniej_siatkarski01.jpg 

turniej_siatkarski02.jpg 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – TMS VOLLEY-KASTEL Busko-Zdrój,
II miejsce – INTEGRO OSiR Staszów,
III miejsce- ULKS „Budkom” Oleśnica.
IV Miejsce PMOS Busko-Zdrój.


Nagrody Indywidualne:
Najlepszy Zawodnik Turnieju-Robert Tałaj (TMS VOLLEY-KASTEL)
Najlepszy Atakujący – Błaszczyk Damian (INTEGRO OSiR)
Najlepszy Rozgrywający- Arek Świątek(TMS VOLLEY-KASTEL)


Organizatorzy PMOS i TMS VOLLEY-KASTEL pragną podziękować Staroście powiatu buskiego Jerzemu Kolarzowi za ufundowanie nagród oraz sponsorom: firmie KASTEL, hurtowni KIM i PSS „Społem”.

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12962