Białe szaleństwo czas zacząć!
2012-12-15 11:32:53

W naszym województwie rozpoczął się sezon narciarski 2012/2013. Miłośników sportów zimowych z pewnością ucieszy informacja, iż na nartach można już jeździć niemal na wszystkich stokach w regionie. W tym roku zmianie uległy ceny przejazdów, nie są one jednak zbyt duże.


Osoby, które po raz pierwszy będą próbować swych sił, zjeżdżając na nartach, mogą zapisywać się do szkółki narciarskiej, by pod okiem fachowców ćwiczyć swe umiejętności. Ważne przecież, by było bezpiecznie.

stok_narciarski_sabat001.jpg
Stok narciarski Krajno 'Sabat'

A w tym roku n stokach czeka nas wiele atrakcji, o czym warto się przekonać już w najbliższy weekend.

Zachęcamy do szusowania!

Zobacz listę stoków narciarskich w województwie świętokrzyskim  - zobacz

Stok narciarski Krajno 'Sabat'
26-008 Górno, Krajno Zagórze 43c gm. Górno,
tel. 413127711, 60217920, 692435319, 502079854,
zobacz więcej >>>>>


Stok narciarski Telegraf
25-214 Kielce, ul. Narciarska 6,
tel. 41 368 74 26,
zobacz więcej >>>>>


Stok narciarski Tumlin

Kielce, Tumlin-Podgród 43B, góra Łajscowa,
tel. 413034982, 696599849, 696617145,
zobacz więcej >>>>>


Stok narciarski Stadion
25-214 Kielce, Góra Pierścienica, Aleja Na Stadion,
tel. 41 361 55 55,
zobacz więcej >>>>>


Stok narciarski Szwajcaria Bałtowska
27-423 Bałtów, Bałtów 8a,
tel. 41 264 14 20, 519 346 140,
zobacz więcej >>>>>


Stok narciarski Niestachów
gmina Daleszyce, Niestachów, góra Otrocz,
tel. 41 302 10 48, 664 978 173,
zobacz więcej >>>>>








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12943