Buscy policjanci 6 grudnia z okazji mikołajek odwiedzili dzieci, przebywające na leczeniu w buskim szpitalu. Podczas spotkania wręczali najmłodszym maskotki oraz słodycze.
W ramach mikołajek funkcjonariusze spotkali się z dziećmi. Stróże prawa podczas spotkania uczyli najmłodszych bezpiecznych zachowań, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez mundurowych mikołajkowe podarunki. Policjanci przeprowadzili w tym celu zbiórkę maskotek i pluszowych zabawek.

Każde dziecko mogło wybrać sobie swojego zwierzaka. Spotkanie było miłą niespodzianką dla najmłodszych. Dzieci nie kryły zadowolenia z podarunków i słodyczy, czego wyrazem była duża radość i uśmiech na ich twarzach.
źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl