Mikołajkowe spotkanie z dziećmi
2012-12-12 10:25:43

Buscy policjanci 6 grudnia z okazji mikołajek odwiedzili dzieci, przebywające na leczeniu w buskim szpitalu. Podczas spotkania wręczali najmłodszym maskotki oraz słodycze.


W ramach mikołajek funkcjonariusze spotkali się z dziećmi. Stróże prawa podczas spotkania uczyli najmłodszych bezpiecznych zachowań, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane przez mundurowych mikołajkowe podarunki. Policjanci przeprowadzili w tym celu zbiórkę maskotek i pluszowych zabawek.

 mikolajki_policja1_1.jpg

mikolajki_policja2.jpg 

mikolajki_policja3.jpg 

mikolajki_policja5.jpg 

Każde dziecko mogło wybrać sobie swojego zwierzaka. Spotkanie było miłą niespodzianką dla najmłodszych. Dzieci nie kryły zadowolenia z podarunków i słodyczy, czego wyrazem była duża radość i uśmiech na ich twarzach.

źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12916