Mikołaj z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie odwiedził Dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. A towarzyszyli mu nieodłączni pomocnicy, bez których chyba nie dałby sobie rady.
Święty dla każdego miał słodki upominek i wiele uśmiechów. To był bardzo wesoły i wyjątkowy dzień dla wszystkich, nie tylko tych najmłodszych.
Sponsorem słodyczy była Spółdzielnia Uczniowska Platon działająca przy Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.