Mikołaj z Pińczowa
2012-12-11 13:33:22

Mikołaj z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie odwiedził Dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. A towarzyszyli mu nieodłączni pomocnicy, bez których chyba nie dałby sobie rady.


Święty dla każdego miał słodki upominek i wiele uśmiechów. To był bardzo wesoły i wyjątkowy dzień dla wszystkich, nie tylko tych najmłodszych.

mikolaj1.jpg 

mikolaj4.jpg 

mikolaj2.jpg 

mikolaj3.jpg 

Sponsorem słodyczy była Spółdzielnia Uczniowska Platon działająca przy Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12911