Uzbrojony pasażer
2012-12-11 10:33:04

Soleccy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Busko-Zdrój. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia. Za takie przestępstwo została przewidziana kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


Wszystko rozegrało się wczoraj wieczorem. Funkcjonariusze z
Solca-Zdroju w miejscowości Chotel Czerwony, zatrzymali do kontroli
drogowej osobowe audi. Kiedy pojazd zatrzymał się pasażer auta wyskoczył
z niego i zaczął uciekać w kierunku pól. Policjanci po krótkim pościgu
obezwładnili i zatrzymali mężczyznę.

bron1.jpg 

bron2.jpg 

Jak
się okazało powodem takiego zachowania 33-latka, był posiadany przez
niego przedmiot przypominający kształtem broń palną wraz z nabojem.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj złoży wyjaśnienia w tej
sprawie. Jeśli dalsze badania, przeprowadzone przez biegłego
potwierdzą, że jest to broń palna może mu grozić kara nawet do 8 lat
pozbawienia wolności.

źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12907