Zaproszenie na wystawę Ruch ludowy na Kielecczyźnie w latach 1939-1947
2012-12-12 15:23:07
Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie, Instytut Pamięci Narodowej w Kielcach oraz Zarząd Gminny PSL w Nowym Korczynie serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy pod tytułem: „Ruch ludowy na Kielecczyźnie w latach 1939–1947”, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2012 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Tarnowskiej 5 w Nowym Korczynie.

/Serwis Informacyjny UG/
|