Wołanie o miłość
2012-12-01 11:02:48

W Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury w środę 28 listopada został zaprezentowany spektakl „Wołanie o miłość” w reżyserii Bożeny Szatkowskiej-Mostek.


W przedstawieniu wystąpili uczniowie pińczowskich szkół: Gimnazjum nr 2, Szkoły Podstawowej nr 1 z zespołem Karmelek oraz dziewczęta z zespołu tanecznego Prestiż, działającego przy PSCK.

wolanie_o_milosc_pinczow001.jpg 

wolanie_o_milosc_pinczow002.jpg 

Cieszyło się ono sporym zainteresowaniem młodzieży, która wspólnie z twórcami widowiska próbowała odpowiedzieć sobie na pytanie, skąd w dzisiejszym świecie tyle zła. Myślą przewodnią spektaklu był „Hymn o miłości” świętego Pawła. Wspólnie uznano, że receptą na zło i problemy egzystencjalne współczesnego człowieka jest miłość bez miary. 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12856