1300 złotych dla Kuby 2012-12-01 10:26:08
Z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie 30 listopada na konto Kuby wpłynęło 1300 złotych. Pieniądze pochodzą ze zbiórki do puszek, giełdy ciast, dyskoteki i wróżb andrzejkowych. Kolejne akcje na rzecz Kuby już 6 grudnia.
Będą to giełdy mikołajkowe zorganizowane w szkole i Parku Miejskim,
giełda placków oraz masowa zbiórka nakrętek, wspomagana już przez wiele
innych szkół. 
Zachęcamy do wspomagania akcji!
|
|
|