1300 złotych dla Kuby
2012-12-01 10:26:08

Z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie 30 listopada na konto Kuby wpłynęło 1300 złotych. Pieniądze pochodzą ze zbiórki do puszek, giełdy ciast, dyskoteki i wróżb andrzejkowych. Kolejne akcje na rzecz Kuby już 6 grudnia.


Będą to giełdy mikołajkowe zorganizowane w szkole i Parku Miejskim,
giełda placków oraz masowa zbiórka nakrętek, wspomagana już przez wiele
innych szkół.

 kuba_pinczow001.jpg

kuba_pinczow002.jpg 

 

Zachęcamy do wspomagania akcji!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12853