Odznaczenia nadane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wręczył wójt gminy Nowy Korczyn Paweł Zagaja w asyście przewodniczącego Rady Gminy Pawła Kulika. Honory gospodarza uroczystości pełniła Małgorzata Kaszowicz – Gzyl, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, pamiątkowe dyplomy, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana. Uroczystość uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół w Nowym Korczynie oraz koncert zespołu „Złota Jesień” z Buska Zdroju.
