Nagrodzeni za długoletnią służbę (video)
2012-11-26 12:10:08

Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju 23 listopada obchodzili Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej też okazji 21 osób otrzymało z rąk wojewody świętokrzyskiego Bożentyny Pałki Koruby odznaczenia „Za długoletnią służbę”, które przyznano na podstawie postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek wojewody.


To medale za rzetelną, uczciwą pracę, za normalność, za służenie człowiekowi, który jest w potrzebie.


Złoty Medal za długoletnią służbę otrzymali: Ewa Bieniek - Piperek, Danuta Błaszczyk, Władysław Ciepliński, Grażyna Janik, Teresa Kocjan, Anastazja Matusik, Barbara Mrozik, Grażyna Sołtysiak, Renata Urban, Barbara Wężowicz, Dorota Żmuda.

Srebrnymi Medalami za długoletnią służbę zostali odznaczeni:  Krystyna Błaszczyk, Radosław Ciepliński, Beata Lipiec, Danuta Płachta, Wanda Poborca, Elżbieta Ściubisz, Agata Tokarz, Danuta Wołczyńska.

mgops_medale001.JPG 

mgops_medale002.JPG 


Brązowy Medal za długoletnią służbę wojewoda wręczyła: Annie Kani i Barbarze Lech.


Nagrodzeni otrzymali gratulacje od burmistrza Waldemara Sikory i dyrektorki MGOPS w Busku-Zdroju Zofii Guz.

Zobacz video relację z wręczenia odznaczeń

dzien_pracownika_socjalnego_MGOPS_video.jpg
Kliknij i oglądaj









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12820