W środę (21 listopada) z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak i Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Radkiewicz spotkali się z pracownikami socjalnymi Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pińczowie.
Uroczystość, zorganizowana przez dyrektora pińczowskiego MGOPS Andrzeja Piekoszewskiego, była wyrażeniem wdzięczności i szacunku dla osób, które wykonują trudny zawód pracownika socjalnego.
"Pełniona przez Państwa służba wymaga wysokich kwalifikacji i umiejętności, jak również ogromnej wrażliwości i zrozumienia dla ludzkiej słabości. Swoją postawą wielokrotnie udowadniacie, że niesienie pomocy to nie tylko realizowanie obowiązków służbowych, ale przede wszystkim wypełnianie życiowej misji." - powiedział burmistrz przekazując życzenia pracownikom MGOPS w Pińczowie.
