Magia świąt w Galerii Korona 2012-11-21 16:35:24
Bardzo świątecznie jest już w Galerii Korona. Ogromna choinka, pod którą miejsce do zabaw znaleźli najmłodsi, z pewnością robi wrażenie. Do tego mnóstwo światełek i świątecznych ozdób, a także ogromnych paczek z prezentami.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również dwie ogromne bombki stojące przed Galerią, przy których klienci, nie tylko dzieci, robią sobie zdjęcia. Bombki szczególnie pięknie wyglądają wieczorem, kiedy rozświetla je tysiące światełek. Najwyższy czas wybrać się na świąteczne zakupy!
|
|
|