Zapraszamy na badania
2012-11-21 13:45:47

Przypominamy, że od wczoraj w Busku można wykonać bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne. Wystarczy zgłosić się do cytomammobusu, który stoi na parkingu przed Przychodnią Rejonową w Busku-Zdroju ulica Sądowa 9.


Badania przeprowadzane są przez specjalistów ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w godzinach od 10 do 15. Badania potrwają do 28 listopada.

mamografia_cytologia.jpg 

Bezpłatną mammografię może wykonywać każda kobieta w wieku 50-69 lat, co 24 miesiące, cytologię zaś każda kobieta w wieku 25-59 lat, co 36 miesięcy.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 661-911-300. Profilaktyczne badania mogą uratować życie.










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12792