Gimnazjaliści dla Kuby
2012-11-21 10:30:19

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Pińczowie kolejny raz pragną pomóc w rehabilitacji chorego dziecka, zbierając plastikowe zakrętki (każdego rodzaju: po napojach, środkach czystości, mleku, farbach).


- Zależy nam na zebraniu jak największej ilości zakrętek, bo im więcej ich będziemy mieć, tym więcej pieniędzy przekażemy potrzebującemu Kubie – młodszemu bratu naszego kolegi. Bardzo prosimy wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do akcji, aby zbierali plastikowe zakrętki, które mogą oddawać do naszej szkoły - mówią gimnazjaliści.

pinczow_zbiorka_nakretek_dla_kuby.jpg


Kuba potrzebuje rehabilitacji po ciężkiej chorobie i operacji. Nas zakrętka nic nie kosztuje, a jemu może pomóc.

nakretki1.jpg

nakretki2.jpg

Zakrętki dla Kuby zbiera również Małgorzata Rożniatowska wraz z warszawskimi aktorami. Wszystkie zostały przekazane na rzecz chorego chłopca.








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12790