Recital Hanny Banaszak
2012-11-21 10:00:45

23 listopada o godzinie 17 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury wystąpi znana piosenkarka jazzowa i estradowa Hanna Banaszak, której piosenki „W moim magicznym domu”, „Tak bym chciała kochać już”, „Pogoda ducha” nucą dziś chyba wszyscy.

Recital artystki będzie połączony z występem laureatów Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Lirycznej i Satyrycznej Kofta 2012.- czytaj więcej o Turnieju

 

banaszak_plakat.jpg 

 

Organizatorem koncertu jest powiat buski oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12788