23 listopada o godzinie 17 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury wystąpi znana piosenkarka jazzowa i estradowa Hanna Banaszak, której piosenki „W moim magicznym domu”, „Tak bym chciała kochać już”, „Pogoda ducha” nucą dziś chyba wszyscy.
Recital artystki będzie połączony z występem laureatów Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Lirycznej i Satyrycznej Kofta 2012.- czytaj więcej o Turnieju
Organizatorem koncertu jest powiat buski oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju.
Wstęp na koncert jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!