Zniszczona lampa przy Placu Zwycięstwa 2012-11-19 13:27:33
W piątek w nocy na Placu Zwycięstwa w Busku, dokładnie przy wyjeździe z ulicy Wojska Polskiego przy światłach, została uszkodzona lampa. Prawdopodobnie zahaczył o nią wjeżdżający do centrum tir, o czym świadczą m.in. ślady kół na chodniku.
Miejsce zdarzenia jest w zasięgu kamer monitoringu, co może pomóc w odnalezieniu sprawcy i obciążenia go kosztami naprawy.
Lampa została naprawiona w poniedziałek rano w ramach usług konserwacyjnych, jakie na rzecz Urzędu Miasta i Gminy świadczy Zakład Instalacji Elektrycznych. Koszt naprawy to około 200 złotych. /KR/
|
|
|