Zniszczona lampa przy Placu Zwycięstwa
2012-11-19 13:27:33

W piątek w nocy na Placu Zwycięstwa w Busku, dokładnie przy wyjeździe z ulicy Wojska Polskiego przy światłach, została uszkodzona lampa. Prawdopodobnie zahaczył o nią wjeżdżający do centrum tir, o czym świadczą m.in. ślady kół na chodniku.


Miejsce zdarzenia jest w zasięgu kamer monitoringu, co może pomóc w odnalezieniu sprawcy i obciążenia go kosztami naprawy.

latarnia001.jpg 

latarnia002.jpg 

Lampa została naprawiona w poniedziałek rano w ramach usług konserwacyjnych, jakie na rzecz Urzędu Miasta i Gminy świadczy Zakład Instalacji Elektrycznych.
Koszt naprawy to około 200 złotych.  

/KR/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12775