Spektakl teatralny: Dla tych, którzy odeszli..
2012-11-19 13:06:10

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na spektakl teatralny w wykonaniu teatru "nieWielkiego" pt. "Dla tych, którzy odeszli..."


Teatr jest perełką naszego Centrum Kultury. Zasłynął on m.in. znakomitym przedstawieniem "Noc Kupały", które zebrało znakomite recenzje, przyciągając jednocześnie rzeszę widzów.

teatr_dlatych.JPG 

Teraz czas na zaprezentowanie nowego dzieła teatru.

Przedstawienie odbędzie się 20 listopada 2012 r. (wtorek), o godzinie 16.00 w Klubie muzycznym "Stradivarius", który znajduje się w piwnicach Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy.

 

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12774