Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na spektakl teatralny w wykonaniu teatru "nieWielkiego" pt. "Dla tych, którzy odeszli..."
Teatr jest perełką naszego Centrum Kultury. Zasłynął on m.in. znakomitym przedstawieniem "Noc Kupały", które zebrało znakomite recenzje, przyciągając jednocześnie rzeszę widzów.
Teraz czas na zaprezentowanie nowego dzieła teatru.
Przedstawienie odbędzie się 20 listopada 2012 r. (wtorek), o godzinie 16.00 w Klubie muzycznym "Stradivarius", który znajduje się w piwnicach Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny!
Serdecznie zapraszamy.