MGOPS w Busku-Zdroju wyróżniony
2012-11-16 16:04:51

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju został wyróżniony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. List gratulacyjny za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej odebrała dyrektorka Ośrodka pani Zofii Guz.


 21 listopada dyrekcja, burmistrz oraz trzech pracowników wybiorą się do Warszawy na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień. Gratulujemy!




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12764