Marek Sabat w „Zielonej”
2012-11-16 12:16:50

W czwartek 22 listopada o godzinie 18 w Galerii Sztuki „Zielona” zostanie otwarta wystawa Marka Sabata „7 godzin od Chicago po Święty Krzyż”.


 marek_saba_wystawa.jpg

Prace artysty będzie można oglądać do 8 grudnia 2012 roku. Serdecznie zapraszamy!




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12757