Patriotycznie przed wielkim świętem.
2012-11-09 15:55:03

We wtorkowe popołudnie 6 listopada w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Busku, a dokładnie w sali Lazuryt Cafe, odbyło się muzyczne spotkanie „Marsz Polonia”.


Jego organizatorem i prowadzącym był Grzegorz Kielesiński. Przed kuracjuszami i zaproszonymi gośćmi zaprezentował się Chór Szkoły Muzycznej I stopnia pod dyrekcją Pawła Korepty.

wspolne_spiewanie001.jpg 

wspolne_spiewanie002.jpg 

wspolne_spiewanie003.jpg 

wspolne_spiewanie004.jpg 

W patriotycznej i wzruszającej atmosferze wspólnie śpiewano pieśni i wspominano wydarzenia z 11 listopada 1918 roku. Wśród śpiewających gości był również burmistrz Waldemar Sikora.

Organizatorzy kierują słowa podziękowania dla dr Bernarda Soleckiego za gościnę oraz udostępnienie sprzętu.

/KR/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12719