We wtorkowe popołudnie 6 listopada w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Busku, a dokładnie w sali Lazuryt Cafe, odbyło się muzyczne spotkanie „Marsz Polonia”.
Jego organizatorem i prowadzącym był Grzegorz Kielesiński. Przed kuracjuszami i zaproszonymi gośćmi zaprezentował się Chór Szkoły Muzycznej I stopnia pod dyrekcją Pawła Korepty.
W patriotycznej i wzruszającej atmosferze wspólnie śpiewano pieśni i wspominano wydarzenia z 11 listopada 1918 roku. Wśród śpiewających gości był również burmistrz Waldemar Sikora.
Organizatorzy kierują słowa podziękowania dla dr Bernarda Soleckiego za gościnę oraz udostępnienie sprzętu.
/KR/