W czwartek 8 listopada około godziny 15.55 na Powiatowe Stanowisko Kierowania w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce z miejscowości Nowa Wieś w gminie Stopnica.
Do zdarzenia zostało zadysponowane cztery zastępy z JRG Busko-Zdrój, JRG Staszów i OSP.
Jak się okazało na miejscu, samochód osobowy VW Caddy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone. Podróżująca nim kobieta samodzielnie opuściła pojazd i po zbadaniu przez zespół Pogotowia Ratunkowego została zabrana do szpitala. Ustalenia co do wypadku prowadzi policja.
foto: Straż Pożarna
/KR/