Drużyna PMOS Busko-Zdrój znakomicie spisała się na XXXII Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Lajkonika w Krakowie.
Team z Buska, który uplasował się na miejscu siódmym, rywalizował z zawodnikami z Czech, Słowacji, Szwecji, Danii, Litwy i Łotwy. Jeszcze lepiej wypadły zawodniczki PMOS, które w Turnieju Piłki Siatkowej w Opatowie zajęły miejsc pierwsze. Warto wspomnieć, że w lidze wojewódzkiej piłki siatkowej i piłki ręcznej nasze miasto reprezentuje obecnie pięć zespołów.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju za dofinansowanie wyjazdów na rozgrywki.
/KR/