Udana zbiórka.
2012-11-08 11:24:37

Pani Joanna Żelezik, mieszkanka miejscowości Wywły w gminie Słupia Jędrzejowska, już wkrótce otrzyma protezę modułową uda. 7 listopada została zamknięta zbiórka publiczna na zakup protezy, zebrano całą potrzebną sumę czyli osiemdziesiąt dwa tysiące pięćset złotych.


Zbiórkę od 20 sierpnia do 7 listopada, na podstawie zezwolenia Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, przeprowadziła Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z siedzibą w Jędrzejowie.

joanna_zelazik_jedrzejow.jpg 

 

W sumie zebrano siedemdziesiąt pięć tysięcy pięćset złotych sześćdziesiąt dwa grosze. Pani Joanna Żelezik otrzymała również refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia w kwocie 2800 zł, zakup w kwocie 4200 dofinansowało również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie.  

/KR/

Czytaj również artykuł: Ruszył Błękitny Promyk Nadziei dla chorej Joasi z Wywły







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12709