11 listopada 2012
2012-11-07 09:38:04

Zaproszenie
















 news_11_listopada_2012.jpg

Paweł Zagaja - Wójt Gminy Nowy Korczyn
oraz
Rada Gminy w Nowym Korczynie

zapraszają

Mieszkańców Gminy Nowy Korczyn
na uroczyste obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości,
które odbędą się 11 listopada 2012 roku o godz. 12.00
w kościele pw. św. Trójcy w Nowym Korczynie.




Program uroczystości:

12.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Trójcy.

12.50 – Program okolicznościowy uczniów Zespołu Szkół w Nowym Korczynie.

13.15 – Przemarsz delegacji oraz Pocztów Sztandarowych z kościoła pod pomnik
              w parku i złożenie wieńców w asyście Orkiestry Dętej im. Jana III Sobieskiego.

 

















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12693