Paweł Zagaja - Wójt Gminy Nowy Korczyn
oraz
Rada Gminy w Nowym Korczynie
zapraszają
Mieszkańców Gminy Nowy Korczyn
na uroczyste obchody Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości,
które odbędą się 11 listopada 2012 roku o godz. 12.00
w kościele pw. św. Trójcy w Nowym Korczynie.