Żegnamy Aleksandrę Kałwę
2012-11-05 19:21:28
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Busku-Zdroju Śp. Aleksandry Kałwy.
Łączymy się w bólu z rodziną i składamy wyrazy głębokiego współczucia życząc wytrwałości w tych trudnych chwilach. Na długo pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i bliskim Prezes Zarządu i pracownicy MPGK Sp. z o. o.
|