Zaproszenie na wernisaż
2012-11-05 15:03:24

W Galerii Wieża Sztuki Arkadiusza Latosa w sobotę 10 listopada o godzinie 17 odbędzie się wernisaż pasteli Miry Magii Sabat pt. „Kwitnąc”.


Artystka swoje prace wykonuje w technice olejnej i pastelu i, jak twierdzi, nie odczuwa potrzeby poszerzania kręgu swych artystycznych zainteresowań. Stanisława Zacharko, kierownik Galerii BWA w Kielcach uważa, że w tym właśnie kręgu artystka może najlepiej wyrazić siebie, odszukać w sobie i pokazać innym „okruchy poezji zamkniętej w kolory”.

wystawa_kwitnac_sabat.jpg 

Zakończenie wystawy 7 grudnia.

Serdecznie zapraszamy!



Galeria Wieża Sztuki
Plac Niepodległości 1A (obok dworca PKP)
Kielce, tel. 41 278 12 32
Galeria autorska
Arkadiusz Latos




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12681