XVII Międzynarodowy Turniej Pięściarski im. Bronisława Kubickiego. (video)
2012-11-02 09:41:25

W dniach 26-28.10.2012 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się bardzo silnie obsadzony XVII Międzynarodowy Turniej Pięściarski im. Bronisława Kubickiego.


W turnieju wystąpili i nasi zawodnicy najwyższe trofeum – Złoty Medal w kategorii kadetów waga 57 kg zdobył Marcin Marcinkowski, drugie miejsce i Srebrny Medal po zaciętej walce z utalentowanym zawodnikiem Starachowickiego Stara Aleksandrem Boroniem zdobył Artur Zielonka.

Brązowe medale wywalczyli:
  • Wiktor Sator kat. Młodzik 40kg
  • Patryk Głuch kat. Kadet 57kg
  • Mateusz Ściubisz kat.Młodzik 65kg
  • Kamil Lamczyk kat.Junior 69kg
  • Jakub Kapałka kat Junior 81kg


boks001.jpg

boks002.jpg


W zawodach nie wystąpili nasi najlepsi zawodnicy – młodzieżowcy: Damian Nowak i Damian Kaszuba.

W tym roku turniej był bardzo ciekawy a kolorytu walkom dodawały również występy doskonale przygotowanych pięściarzy Ukrainy-kraju gdzie boks stoi na bardzo wysokim Europejskim poziomie.

Turniej ten był jednocześnie eliminacjami do Pucharu Polski Kadetów gdzie do pierwszej ósemki w swojej kategorii wagowej zakwalifikował się nasz pięściarz -Marcin Marcinkowski.


Zobacz video z walki: 57 kg Marcin Marcinkowski (Ring Busk-Zdrój) - Adam Kozieł (Star Starachowice) 3:0

 

 

/Karczewski Mariusz/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12659