Bardzo ważne ślubowanie
2012-10-31 16:36:35

Mury Szkoły Podstawowej nr 3 w Busku-Zdroju przywitały w tym roku 79 nowych uczniów. 30 października odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszaków i pasowanie na ucznia, podczas którego pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności.


Dwa miesiące nauki w szkole pokazały, że najmłodsi chłoną wiedzę, bez trudu przyswajają nowe wiadomości, a co więcej, czerpią radość z tego, że codziennie odkrywają i poznają świat.

pasowanie001.jpg 

pasowanie002.jpg 

pasowanie003.jpg 

pasowanie004.jpg 

pasowanie005.jpg 

Uczniowie, którzy przygotowywali się do występu pod czujnym okiem wychowawczyń Krystyny Nowak, Alicji Michalskiej i Czesławy Burchan, w skupieniu złożyli uroczyste ślubowanie. Każdego pierwszaka na ucznia pasowała pani dyrektor, która nie kryła swej dumy z małych podopiecznych. Starsi koledzy wręczyli nowym uczniom dyplomy na pamiątkę, wszyscy stanęli wspólnie do zdjęcia.

Kiedy emocje troszkę opadły wychowawczynie zaprosiły dzieci i ich rodziców na poczęstunek do klas. Było pysznie!

 fotoreportaż

/KR/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12652