Mury Szkoły Podstawowej nr 3 w Busku-Zdroju przywitały w tym roku 79 nowych uczniów. 30 października odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszaków i pasowanie na ucznia, podczas którego pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności.
Dwa miesiące nauki w szkole pokazały, że najmłodsi chłoną wiedzę, bez trudu przyswajają nowe wiadomości, a co więcej, czerpią radość z tego, że codziennie odkrywają i poznają świat.
Uczniowie, którzy przygotowywali się do występu pod czujnym okiem wychowawczyń Krystyny Nowak, Alicji Michalskiej i Czesławy Burchan, w skupieniu złożyli uroczyste ślubowanie. Każdego pierwszaka na ucznia pasowała pani dyrektor, która nie kryła swej dumy z małych podopiecznych. Starsi koledzy wręczyli nowym uczniom dyplomy na pamiątkę, wszyscy stanęli wspólnie do zdjęcia.
Kiedy emocje troszkę opadły wychowawczynie zaprosiły dzieci i ich rodziców na poczęstunek do klas. Było pysznie!
fotoreportaż 
/KR/