Gimnazjalne otrzęsiny w Nowym Korczynie
2012-10-31 09:47:56

W Samorządowym Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie stało się już tradycją, że podczas akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej odbywa się również uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz otrzęsiny.


W każdym roku otrzęsiny mają inny charakter. Tym razem były to „otrzęsiny konkursowe”, polegające na rywalizacji uczniów w następujących konkurencjach: prezentacja klasy w sposób ciekawy, oryginalny i śmieszny, przebranie klasy i rozgrywki sprawnościowe. Konkurs prezentacji klasy wygrała klasa Ia. W pozostałych konkurencjach wszyscy okazali się zwycięzcami.

otrzesiny_2012_02.JPG 

otrzesiny_2012_01.JPG

Otrzęsiny i akademię przygotowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem wychowawców: Barbary Gajdy, Faustyny Judy i Barbary Witkoś.

otrzesiny_2012_03.JPG

otrzesiny_2012_04.JPG

 

 

 

/Serwis Informacyjny UG/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12648