Najmłodsi uczniowie pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowali swoje talenty, a po występach zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów. W tym ważnym dla dzieci wydarzeniu brali udział ich starsi koledzy, nauczyciele, rodzice, a także przedstawiciele władz samorządowych.





