Tegoroczny jubileuszowy X Festiwal Zdrowia jest już za nami. Działania promujące zdrowy styl życia, prowadzone są przez cały rok, głównie w szkołach, a we wrześniu następuje ich podsumowanie.
Wzorem lat ubiegłych i w tym roku odbyły się konferencje, warsztaty, wystawy, koncerty i prezentacje, a wszystkie te działania miały miejsce w sali koncertowej Sanatorium Marconi, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury oraz w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym.
Zapraszamy Państwa na stronę internetową http://www.powiat.busko.pl/pl/aktualnoci/397-x-festiwal-zdrowia-w-busku-zdroju.html tam znajduje się obszerna relacja z Festiwalu.
