X FESTIWAL ZDROWIA W BUSKU-ZDROJU.
2012-10-29 15:57:24

Tegoroczny jubileuszowy X Festiwal Zdrowia jest już za nami. Działania promujące zdrowy styl życia, prowadzone są przez cały rok, głównie w szkołach, a we wrześniu następuje ich podsumowanie.


Wzorem lat ubiegłych i w tym roku odbyły się konferencje, warsztaty, wystawy, koncerty i prezentacje, a wszystkie te działania miały miejsce w sali koncertowej Sanatorium Marconi, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury oraz w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym.

festiwal_zdrowia.JPG 

Zapraszamy Państwa na stronę internetową http://www.powiat.busko.pl/pl/aktualnoci/397-x-festiwal-zdrowia-w-busku-zdroju.html tam znajduje się obszerna relacja z Festiwalu.

 

starostwo_logo_podpis.jpg






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12640