Kampania informacyjna Ministerstwa Środowiska
2012-10-29 14:28:51


Informacje dotyczące nowego systemu odbioru odpadów komunalnych, który
zgodnie z prawem musi wejść w życie 1 lipca 2013 r., dostępne są na
stronie Ministerstwa Środowiska www.naszesmieci.pl. Znajdują się tam
informacje na temat prawidłowego postępowania ze śmieciami oraz ważne
zmiany w przepisach dotyczących systemu gospodarowania odpadami w
Polsce.





md_Ministerstwo_Srodowiska.jpg 

Zapraszamy do zapoznania się ze spotami dotyczącymi prawidłowego postępowania z odpadami zawartymi na stronach

http://naszesmieci.mos.gov.pl/o-kampanii

http://naszesmieci.mos.gov.pl/segregacja-sie-oplaca

http://naszesmieci.mos.gov.pl/warto-smiecic-mniej

http://naszesmieci.mos.gov.pl/palenie-smieci-szkodzi

/Serwis Informacyjny UG/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12635