Dzisiaj około godziny 13-stej Pińczów odwiedzi Andrzej Piaseczny ze swoją drużyną z programu „Bitwa na głosy”. Ze znanym Piaskiem występuje m.in. Magdalena z Pińczowa, która obiecała znaleźć chwilkę i porozmawiać z nami.
Serdecznie zapraszamy do lektury, która, o ile szczęście dopisze, już wkrótce!

Foto: Drużyna Piaska w Busku-Zdroju
Czytaj również artykuł: BITWA NA GŁOSY: Piasek nagrywał program w Busku-Zdroju.