Idziemy do szkoły. (fotoreportaż)
2012-10-26 09:44:50

W tym roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-Zdroju swoją naukę rozpoczęło 62 uczniów pierwszej klasy. Już od września pod okiem swoich nauczycielek Ewy Skrzeszewskiej i Alicji Bezak zgłębiają tajniki wiedzy.


Pierwszy raz swoimi umiejętnościami mogły się pochwalić przed szerszym gronem 24 października, podczas uroczystego ślubowania i pasowania na ucznia. Pierwszaki bezbłędnie odpowiadały na zadawane przez dobrą wróżkę pytania, recytowały wierszyki, bez zająknięcia, śpiewały piosenki. Tym samym przekonały panią dyrektor Beatę Borek, że w pełni zasłużyły na miano ucznia ZPO.

slubowanie_pierwszaki001.jpg 

slubowanie_pierwszaki002.jpg 

slubowanie_pierwszaki003.jpg 

slubowanie_pierwszaki004.jpg 

slubowanie_pierwszaki005.jpg 

slubowanie_pierwszaki006.jpg 

slubowanie_pierwszaki007.jpg 

Rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów nie kryli dumy ze swych podopiecznych i utrwalali jakże ważną chwilę, robiąc zdjęcia. Nam także udało się co nieco uchwycić…

 

/KR/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12613